Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego

Aby wypożyczyć urządzenie należy okazać dokument ze zdjęciem, ponadto przy wypożyczeniu urządzenia pobierana jest kaucja w gotówce, nie ma możliwości pobrania kaucji kartą płatniczą. Zapłata  za wynajem  może zostać uiszczona kartą lub gotówką. Przy wypożyczeniu sprzętu sporządzana jest umowa.  Opłata i wystawienie paragonu lub faktury odbywa się po oddaniu urządzenia.

Ceny zawierają podatek VAT 23%.

Stawka za wypożyczenie obejmuje okres 24h, za przedłużenie na każdy kolejny dzień klient płaci kolejną stawkę dobową. Wypożyczenie sprzętu na weekend od piątku (po godz. 14.00) do poniedziałku (do godz. 10.00) obejmuje okres rozliczeniowy za 2 dni.

Sprzęt należy zwrócić w stanie niepogorszonym i w miarę możliwości wyczyszczonym. W przypadku uszkodzeń w wyniku niewłaściwej obsługi urządzenia, wypożyczający pokrywa koszty naprawy. Natomiast jeśli nastąpi uszkodzenie nie wynikające z winy wypożyczającego (np. wyeksploatowana część) to wypożyczalnia nie obciąża kosztami.

Urządzenia po oddaniu przez klienta  staramy się na bieżąco przeglądać i serwisować.

Klient wypożycza urządzenie na swoją odpowiedzialność. Ze względu na intensywność wypożyczeń w danych okresach różnych urządzeń, wypożyczalnia nie ponosi odpowiedzialności za zepsucie się maszyny. Jeśli jest to możliwe klient może dostać urządzenie zastępcze. W takim przypadku wypożyczalnia nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne koszty dojazdu czy opłacenie pracownika wykonującego usługę na rzecz wypożyczającego.

Przy pracy należy przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa, przy wypożyczaniu udzielany jest instruktaż.

W paliwo należy zaopatrzyć się we własnym zakresie, oleje i żyłki można nabyć w naszym sklepie.