Szczegóły Dostaw

Szczegóły Dostaw

Przewidziany czas wysyłki  nawet do 24h od złożenia zamówienia

-odbiór osobisty możliwy jest 6 dni w tygodniu, po kontakcie telefonicznym pod nr. tel.: 607 200 298

Najszybszy sposób dostawy to kurier DHL (z reguły 24 godz. w dni robocze). Paczki firmą kurierską nie są dostarczane w soboty. Jeśli zamówienie złożyłeś w piątek paczka zostanie wysłana najwcześniej w poniedziałek. Przesyłka zawzyczaj wychodzi z firmy w około 24 godziny od otrzymania przelewu. Proszę pamiętać że księgowanie pomiędzy bankami trwa zazwyczaj 24 h i czas otrzymania przelewu przez naszą firme trochę trwa.

 

Dlaczego kurier?

SZYBKO I TANIO

· Dostawa do domu - 2 próby doręczenia oraz możliwość telefonicznego skontatkowania się z kurierem (np. w celu ustalenia godziny dostawy).

· Błyskawiczna dostawa! Od momentu nadania do dzwonka kuriera do Twoich drzwi zawsze upłynie tylko 1-2 dni robocze! Już nigdy nie będziesz musiał wyczekiwać listonosza przez wiele dni.

· Bezpieczniejsza przesyłka - Teraz Twoja paczka będzie przewożona znacznie troskliwiej i do tego będzie ubezpieczona. Oznacza to, że jeśli nawet się zdarzy, że paczka zostanie uszkodzona, firma kurierska pokrywa koszt wysłania paczki oraz uszkodzonego produktu. Ty zawsze otrzymasz zamówiony produkt w jak najlepszym stanie.

· Kontrola nad przesyłką! Składając zamówienie otrzymujesz e-mailem numer listu przewozowego. Dzięki temu na stronie firmy kurierskiej możesz w dowolnym momencie sprawdzić gdzie jest Twoja paczka!!

Mamy nadzieję, że wszyscy nasi Klienci odczują znaczącą poprawę jakości obsługi oraz komfort związany z dostawą kurierem.

 

Dostawa kurierska - jak to przebiega?

Składając zamówienie podajesz numer telefonu, pod którym można się z Tobą skontaktować przez większość dnia - na komórkę, do domu/pracy.

1. Gdy przygotujemy paczkę do wysyłki, wyślemy do Ciebie e-maila. W momencie odebrania paczki przez kuriera otrzymasz drugiego e-maila z numerem listu przewozowego i wszelkimi danymi pozwalającymi sprawdzić gdzie Twoja paczka się znajduje.

2. 1-2 dni robocze od nadania przesyłki kurier zapuka do Twoich drzwi by wręczyć przesyłkę. 
Jeśli wybrałeś "płatność przy odbiorze", płacisz w tym momencie kurierowi za przesyłkę. 
Jeśli płaciłeś z góry, niczego już nie dopłacasz i po prostu odbierasz przesyłkę

3. Jeżeli w momencie doręczenia nikogo nie będzie w domu, kurier zostawi awizo z podaną datą i godziną następnego doręczenia. Będzie tam również numer telefonu do kuriera.

4. Jeżeli przy drugiej próbie doręczenia kurier również nikogo nie zastanie, będzie kontatkował sie telefonicznie z Tobą pod podanym numerem telefonu. Wtedy też jest ostatni dzień aby skontatkować się z kurierem.

5. Paczka nie odebrana, po 2 nieudanych próbach doręczenia, zostaje awizowana.

salon2kolka.pl | administracja: webserwis.net