Blog

Jak przygotować swój sprzęt ogrodniczy do zimy?
06 Dec / 2017

Jak przygotować swój sprzęt ogrodniczy do zimy?

Napisał: autobanaszak Kategoria: ROOT Wyświetlen: 20 Komentarze: 0

Do nadchodzącej zimy musimy przygotować tylko nasz ogród, ale również wszystkie maszyny, które przez nadchodzące miesiące nie będą używane. Sprzęt ogrodniczy zakonserwowany we właściwy sposób, nie sprawi problemów na wiosnę. Wszystkie czynności profilaktyczne zagwarantują bezpieczeństwo użytkowania oraz najlepszą wydajność maszyn.

Zima to istotny czas dla Twojego motocykla - o zimowaniu dwóch kółek.
27 Nov / 2017

Zima to istotny czas dla Twojego motocykla - o zimowaniu dwóch kółek.

Napisał: autobanaszak Kategoria: ROOT Wyświetlen: 55 Komentarze: 0

Dla większości motocyklistów sezon się zakończył, a więc maszyny trafiły do garażów lub specjalistycznych punktów oferujących zimowanie jednośladów. Najbliższe miesiące są kluczowe dla stanu technicznego i wizualnego każdego motocykla. Podpowiemy jakich błędów nie popełniać.

Produkty marki Husqvarna już wkrótce w naszym salonie!
15 Nov / 2017

Produkty marki Husqvarna już wkrótce w naszym salonie!

Napisał: autobanaszak Kategoria: ROOT Wyświetlen: 146 Komentarze: 0

Husqvarna to marka która większości z nas kojarzy się z pilarkami łańcuchowymi. Przedsiębiorstwo to zostało założone w 1689 roku. Firma ta posiada bogatą historię, a obecnie w jej asortymencie znajduje się sprzęt ogrodniczy. Husqvarna jest producentem wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, które przeznaczone są do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok.

Czy można myć rower myjką ciśnieniową?
06 Nov / 2017

Czy można myć rower myjką ciśnieniową?

Napisał: autobanaszak Kategoria: ROOT Wyświetlen: 54 Komentarze: 0

Wszystko czego używamy zwłaszcza pod wpływem warunków pogodowych lub się brudzić. Kluczowe jest aby dbać o stan techniczny naszego sprzętu – posłuży on nam dzięki temu znacznie dłużej, a i jazda będzie przyjemniejsza. Podstawa to czyste i dobrze nasmarowane podzespoły. Zanim jednak w ogóle zabierzemy się za smarowanie, warto jest odpowiednio dobrze zadbać o rower tak aby był on dokładnie wyczyszczony.

Przygotuj swój rower na zimę
16 Oct / 2017

Przygotuj swój rower na zimę

Napisał: autobanaszak Kategoria: ROOT Wyświetlen: 49 Komentarze: 0

Chociaż za oknami mamy jesień i jeszcze przez jakiś czas będzie ona u nas gościć, to już musimy myśleć o przyszłości. Tak samo jak i my, tak i na tą porę roku musimy przygotować nasz jednoślad. Wielu rowerzystów właśnie zimą kończy swój sezon rowerowy. Trzeba pamiętać o tym, że należy prawidłowo przechowywać i zakonserwować swój rower na zimę, tak by po kilku miesiącach bezruchu nasz jednoślad nie zestarzał się zbyt mocno.

Zadbaj o swój napęd w rowerowy - jak poprawnie smarować łańcuch?
12 Oct / 2017

Zadbaj o swój napęd w rowerowy - jak poprawnie smarować łańcuch?

Napisał: autobanaszak Kategoria: ROOT Wyświetlen: 32 Komentarze: 0

Jeśli nie masz zielonego pojęcia jak zabrać się za smarowanie łańcucha –nie masz czego się obawiać. Czynność ta jest niezwykle prosta. Na pewno nie zaszkodzi to Twojemu jednośladowi, a wręcz może poprawić jego funkcjonowanie. By prawidłowo zadbać o łańcuch rowerowy nie potrzebujemy wiele.